به وب سایت دانش آموختگان دانشگاه بوعلی سینا خوش آمدید
 

 

اطلاعیۀ ادارۀ دانش آمو

اطلاعیۀ ادارۀ دانش آموختگان

 

دانش آموختۀ گرامی

نظر به اینکه فرآیند صدور مدارک تحصیلی به دلیل حساسیت و اهمیت موضوع، روندی زمان بر می باشد و نیاز به دقت عمل بسیار دارد و همچنین با توجه به درخواست­های مکرر دانشجویان و مراجعین محترم ادارۀ دانش آموختگان، به منظور جلوگیری از اتلاف وقت متقاضیان صدور مدرک و تاییدیه، مقرر گردید، از این پس عزیزانی که درخواست صدور گواهی موقت یا دانشنامه دارند مدارک خود را در قالب یکی از روش­های زیر  به ادارۀ دانش آموختگان تحویل دهند تا مدارک ایشان توسط پست ارسال گردد و یا در زمانی که برای آنان تعیین میگردد جهت دریافت نتیجه مراجعه فرمایند.

1. مراجعه حضوری و تکمیل فرم درخواست.

2. پست تمامی مدارک مورد نیاز

 

 ***لغو تعهد متقاضیان دارای سوابق کار با بررسی سوابق بیمه ای صورت می گیرد. (متن کامل بخشنامه) ***

 

 

دانش آموخته گرامي
طبق بخشنامه شماره 41/3/306199 مورخ 1393/12/04 سازمان امور دانشجويان لغو تعهد متقاضيان داراي سوابق كار جهت دريافت دانشنامه صرفا با ارائه سوابق بيمه اي اعم از تامين اجتماعي يا خدمات درماني قابل انجام بوده و لغو تعهد سوابق كاري فاقد سوابق بيمه اي ممنوع مي باشد .
 

 

 

دانش آموخته گرامی

ضمن تبریک دانش آموختگی شما و با آروزی موفقیت روز افزون به آگاهی می رساند

پس از انجام مراحل تسویه حساب و ارسال پرونده تحصیلی شما به سازمان مرکزی و بررسی آن توسط کارشناس دانشکده مربوطه در این سازمان در صورتی که واجد شرایط دریافت مدرک می باشید می بایست با ارائه مدارک لازم جهت دریافت مدرک تحصیلی خود به اداره دانش آموختگان مراجعه نمایید.

 

چهارشنبه ها، گواهی موقت و دانشنامه صادر نمی شود
 

مدیریت آموزشی دانشگاه دلیل این تصمیم را کثرت استعلام های انجام شده جهت صدور تأییدیه تحصیلی اعلام نموده است.


مدیریت آموزشی دانشگاه بوعلی سینا اعلام کرد: به علت کثرت استعلام های انجام شده جهت صدور تأییدیه تحصیلی توسط دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و سازمان ها و ادارات و لزوم پاسخگویی به این استعلام ها، اداره دانش آموختگان این مدیریت در روزهای 4شنبه از صدور گواهی موقت و دانشنامه معذور می باشد.

این مدیریت از دانش آموختگان دانشگاه بوعلی سینا درخواست نموده در صورت نیاز، در روزهای دیگر هفته جهت اخذ گواهی موقت و دانشنامه مراجعه نمایند.

گفتنی است با توجه به تغییرات ساعات کاری در ایام تابستان و ماه مبارک رمضان و نیز تعطیلی یک ماهه دانشگاه در مردادماه 92، لازم است به اطلاعیه های مربوطه در این زمینه نیز توجه گردد.

منوی اصلی

می بایست قبل از ساعت 9 صبح جهت گرفتن نوبت مراجعه فرمایید

 

تذکر:

برای دریافت مدرک حداقل یک روز پس از بررسی و ثبت نام شما در برنامه دانش آموختگان توسط کارشناس دانشکده در سازمان مرکزی می توانید به اداره دانش آموختگان مراجعه نمایید

اطلاعیه ها
فرم ها
 
زمان پاسخگویی به ارباب رجوع از ساعت 8 الی 12 ظهر
   

graduation@basu.ac.ir آدرس پست الکترونيک اداره دانش آموختگان

graduation_basu@yahoo.com