آگهي برگزاری

مرحله دوم (مصاحبه) آزمون دکتری تخصصی (Ph.D.) نیمه متمرکز

دانشگاه بوعلي سينا- سال 1392 (تکمیل ظرفیت)

 

 

با آرزوی موفقیت برای داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی 93-1392 (مرحله تکمیل ظرفیت) که به این دانشگاه معرفی شده اند، بدینوسیله زمان و مکان برگزاری مصاحبه و مدارک مورد نیاز جهت ارائه و بررسی در جلسه مصاحبه را به اطلاع می رساند.

 

الف) جدول زمان بندی و محل برگزاری جلسات مصاحبه (جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید)

 

توضیح: چنانچه تغییراتی در تاریخ برگزاری مصاحبه صورت گیرد، مراتب به صورت تلفنی (یا با ارسال پیامک) توسط گروه­های آموزشی یا مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه به اطلاع داوطلبان رسانده خواهد شد.

 

ب) مدارک لازم:

(لازم است مدارک ذیل توسط داوطلب تهیه و در روز مصاحبه به مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه ارائه شود)

1-      فرم تکمیل شده مشخصات فردی داوطلبان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1392 (فرم شماره 1)

تذکر: قسمت امتیازات فرم شماره 1 مربوط به درج امتیازات توسط کمیته برگزاری مصاحبه می باشد. لذا در قسمت هاي مذكور به هیچ وجه چيزي نوشته نشود.

2- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کاردانی (جهت دانشجویانی که دوره کارشناسی آن ها به صورت ناپیوسته بوده است)

3- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی

4- تصویر مدرک یا گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی ارشد

توجه- معرفي‌‌شدگاني كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي ارشد بوده‌اند، و حداکثر تا تاریخ 31/06/1392 فارغ التحصیل شده اند (اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 75 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور).

5- تصویر ریز نمرات دوره کاردانی (جهت دانشجویانی که دوره کارشناسی آن ها به صورت ناپیوسته بوده است)

6- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی.

7- تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی ارشد.

8- فرم شماره 2 (تعهد حضور تمام وقت).

9- یک نسخه از کلیه فعالیت های علمی پژوهشی شامل مقاله، کتاب، اختراع، اکتشاف و . . .

تذکر 1: ارائه اصل مجله هایی که مقاله یا مقالات داوطلب را منتشر نموده اند الزامی است.

تذکر 2: ارائه اصل و کپی گواهی پذیرش قطعی (با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ) برای مقالات چاپ نشده و تصویر کامل متن مقالات ارائه شده به مجله و مکاتبات مربوط الزامی است.

10- یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (داوطلبان فارغ­التحصیل)

11- اصل شناسنامه و يا كارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي معرفي شده با مشخصات اطلاعات ارسالي از سوي سازمان سنجش آموزش کشور.

12- ارائه اصل گواهي شركت در آزمون‌هاي ملي و بين‌المللي زبان كه در آن نمره زبان اخذ شده مشخص باشد.

13- ارائه پرينت كارنامه مرحله اول (شامل درصد مواد امتحانی) و دوم (شامل دانشگاه هایی که داوطلب معرفی شده است) آزمون نيمه متمركز سال 1392.

14- آخرين حكم كاگزيني داوطلب متقاضی استفاده از سهميه مربيان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري.

تذکر 1: ارائه موافقت نامه قطعی مبنی بر ادامه تحصیل از طریق سهمیه مربیان به تأیید معاون آموزشی یا معاون اداری و مالی (پشتیبانی) دانشگاه یا موسسه آموزش عالی.

تذکر 2: تکمیل و ارائه فرم شماره 3، مخصوص داوطلبان استفاده از سهمیه مربیان.

تذكر: داوطلبان متقاضی استفاده از سهميه مربیان بايد در زمان ثبت نام در آزمون به صورت رسمي در يکي از مؤسسات آموزشي/ پژوهشي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري اشتغال به کار داشته باشند. اين دسته از داوطلبان بايد حداقل داراي سه سال سابقه کار به عنوان عضو هيات علمي تمام وقت (تاييد شده در فرم شماره 3) باشند.

15- گواهي استفاده از سهميه ايثارگران براي همسر و فرزندان عزيز شهدا، مفقودين، اسرا و جانبازان 50% به بالا یا رزمندگان، از طرف بنياد شهيد و امور ايثارگران و ساير مراجع ذي ربط.

16- تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرکی كه وضعيت نظام وظيفه معرفي شده را با توجه به بند «مقررات وظيفه عمومي» مندرج در صفحه 3 دفترجه راهنماي شركت در آزمون مذكور را مشخص نماید، جهت برادران الزامیست.

تبصره 1: برای آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر در خدمت وظیفه عمومی هستند، ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح مبنی بر اینکه حداکثر تا تاریخ 01/07/1392 خدمت خود را به اتمام رسانیده اند یا در صورت قبولی از خدمت وظیفه ترخیص خواهند شد، الزامیست.

17- به اطلاع کلیه معرفی شدگان به این دانشــگاه می رساند که مبلغ 000/250 ریال (معادل بيست و پنج هزار تومان) به حساب جاری 2413055361 بانک تجارت شعبه دانشگاه بوعلی سینا همدان به نام درآمدهای آزمون های دانشگاه بوعلی سینا (قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت در سراسر کشور) واریز و اصل فیش را به همراه مدارک دیگر به همراه داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذیربط تحویل دهند.

تبصره 1-  درصورتيكه براي چند كدرشته محل در يك دانشگاه، منحصراً از داوطلب يك نوبت مصاحبه بعمل آيد مي‌بايست بدون توجه به تعداد كدرشته‌ها مبلغ 000/250 ریال (معادل بيست و پنج هزار تومان) پرداخت گردد.

- مدارک ناقص بررسی نخواهد گردید.

به داوطلبان توصیه اکید می گردد، مرتباً به سایت اینترنتی این دانشگاه (www.basu.ac.ir) مراجعه و اطلاعیه های مربوطه را به دقت ملاحظه فرمایند.