لینک های مفید

 

 

 

 

  تعداد بازدید :10246689  

.:: به وب سايت دانشگاه بوعلي سينا خوش آمديد. ::.

شرح خبر

 

08/09/1391

اطلاعیه مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه در مورد فرم اعلام ظرفیت پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی

مدیریت تحصیلات تکمیلی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص تکمیل فرم اعلام ظرفيت پذيرش دانشجوي تحصیلات تکمیلي اطلاعیه صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه همکاران محترم عضو هیأت علمی که متقاضی پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی براي سال تحصیلی 93-1392 می باشند، می رساند آئين نامه تعيين ظرفيت دانشجوی تحصیلات تکمیلیِ اعضاء هیأت علمي و شرايط پذيرش دانشجوي دکتري و فرم اعلام ظرفيت پذيرش دانشجوي تحصیلات تکمیلی را از طریق سایت دانشگاه دریافت و پس از مطالعه دقیق آیین نامه و توضیحات مندرج در فرم، نسبت به تکمیل فرم(تایپ بندهای 1 الی 4 توسط عضو محترم هیأت علمی) اقدام و تا پایان وقت اداری مورخ 11/09/1391از طریق مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشکده(طبق بند 8 فرم) مربوطه به این مدیریت ارسال فرمایند.

برخی از نکات قابل توجه:1-کلیه اعضاء متقاضی پذیرش دانشجوی دکتری، پیش از تکمیل فرم ظرفیت باید شرایط پذیرش دانشجوی دکتری را(مطابق با ماده 5 آیین نامه تعیین ظرفیت) احراز نمایند. 2-لازم است مدارک افرادی که برای اولین بار شرایط ذکر شده در ماده 5 آیین نامه تعیین ظرفیت را احراز نموده اند، به پیوست فرم مربوطه به این مدیریت ارسال شود.3-در رشته هایی که دارای یک عضوهیأت علمی هستند، همچنین در گرایش هایی که کمتر از پنجاه درصد واحدهای آنها مشترک است، برای یک عضو هیأت علمی دانشجو پذیرفته نمی شود.4-راهنمایی دانشجویان ورودی 91 باید مشخص شده باشد و در قسمت دانشجویان موجود هر عضو هیأت علمی ذکر گردد.5-تعداد دانشجویان لحاظ شده در مرحله تکمیل ظرفیت سال 91 در قسمت دانشجویان موجود هر عضو هیأت علمی مشخصص گردد.لازم به ذکر است، با توجه به محدودیت زمانی در اعلام ظرفیت ها به سازمان سنجش آموزش کشور، فرم هایی که بعد از تاریخ فوق الذکر(11/09/1391) ارسال گردند. به هیچ وجه بررسی نخواهد شد.

جهت مشاهده آیین نامه بازنگري شده اینجا را کلیک کنید

جهت مشاهده فرم اينجا كليك كنيد

 

نظر شما درباره اين خبر

 

 
 
نام فرستنده
پست الكترونيك  
نظر شما
 
 

همایشها

 

سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین المللی تخصصی علوم زمین

 

 

Copyright © 2005 Buali Sina University. All rights reserved